Mi a biorezonancia vizsgálat, hogyan működik?
- Dátum: 2025.01.25., 09:40
- Martinka Dia
- képek:pixabay
- állapotfelmérés, anyagcsereproblémák, biorezonancia vizsgálat, egészséges, emberi szervezet, hormonproblémák, méreganyag, mobiltelefon, mozgáshiány, relaxáció, rezgések, sérülések, stressz, stressz és fájdalomcsökkentés
Mi a biorezonancia vizsgálat, hogyan működik és mit mutat ki? Ezek a kérdések jártak a fejemben, mikor barátnőm mesélte, hogy bejelentkezett egy ilyen állapotfelmérésre.
Mi is az a biorezonancia és mire jó?
A biorezonancia vizsgálat során az emberi szervezetben mért különböző rezgéseket, egy mikroprocesszorral felszerelt biorezonancia készülékbe vezetik, amely kiértékeli azokat – olvasom a pontos leírást a neten. A biorezonancia készülék megmutatja, mik az eltérések az egészséges állapottól és miket szükséges kiegyenlíteni, korrigálni.
Miért fontos a biorezonancia vizsgálat?
Mert környezetünk hatása a test egyensúlyát felborítja, természetes rezgéseit elhangolja. A levegőben lévő gázok, a vízben oldott méreganyagok, a stressz, a mozgáshiány, a kevés folyadék fogyasztás, az alkoholos italok, dohányzás, drogok, gyógyszerek és még sorolhatnánk mind rombolják egészségünket. A mobiltelefonok, mikrohullámú berendezések és számos elektromos készülékek okozta elektroszmog mind akadályozza a szervezet tökéletes működését. Csak akkor vagyunk egészségesek, ha testünk rezgései harmóniában vannak.
A biorezonancia vizsgálat kiválóan alkalmas a test állapotának felmérésére, és a rezgések helyreállítására, vagyis kezelésre is.
Milyen kezeléseket kínál egy ilyen állapotfelmérés?
Stressz és fájdalomcsökkentés, sérülések, anyagcsereproblémák, hormonproblémák kezelése, de akár a relaxációra, alvásjavításra, emésztésre is kínál megoldást.
Ez fájdalmas vizsgálat?
A biorezonancia készülék kényelmes és gyors energetikai tesztet végez, amelynek eredményeit egy mikroprocesszor tárolja, nem kellemetlen és nem fájdalmas eljárás. A biorezonancia vizsgálat teljes mértékben fájdalommentes.
Mit mérnek ilyenkor?
• Gombás-, vírusos-, bakteriális fertőzéseket
• Allergiákat (laktóz, glutén intolerancia)
• Toxinokat
• Kerülendő és pótolandó táplálékokat
• Vitamin-, ásványi-anyag hiányt
• Rizikó faktorokat
• Aminosavakat, zsírsavakat, enzimeket és hormonok szintjét, tehát mindent, ami fontos információ lehet az egészségünk megőrzéséhez vagy helyreállításához. Sok mindenre választ kaphatunk.
Az egészség sajnos nem egy állandó és stabil állapot, időnként még a legegészségesebb embereket is ledönti a lábáról egy-egy betegség, amikor érdemes utánanézni az alternatív megoldásoknak is. Az alternatív gyógymódok egyik legnépszerűbb ágazata a biorezonancia.
Orrmelléküreg -gyulladás kezelése és tünetei

Az orrmelléküreg-gyulladás, más néven sinusitis, a melléküregekben található nyálkahártyák gyulladását jelenti. A melléküregek maguk közé tartoznak az arcüreg (maxilláris), homloküreg (frontális), rostasejtek (cellulae ethmoidales) és a légcsőcsontok közötti sejtek. Ez a betegség viszonylag gyakori, szinte mindenki legalább egyszer életében átesik rajta.
A fürdőzés veszélyei – Amit mindenkinek tudnia kell

A fürdőzés nagyszerű kikapcsolódás, de csak akkor biztonságos, ha körültekintők vagyunk. Tartsuk be az alapvető szabályokat, figyeljünk egymásra, és ne kockáztassunk feleslegesen. A tudatosság életeket menthet!
Fogaink védelme a nyári időszakban

A vakáció izgalma elterelheti a figyelmet olyan alapvető dolgokról, mint a fogmosás. Utazások alkalmával, legyen az hosszabb vagy rövidebb, olyannyira meg tudunk feledkezni a szájápolásról, hogy előfordulhat, hogy otthon marad a fogkefe vagy a fogkrém. Ráadásul nyaraláskor hajlamosak vagyunk a megszokottól eltérően, gyakrabban fogyasztani cukros ételeket és italokat. Az alábbi cikkben arról tudhatunk meg többet, hogy mit tehetünk fogaink védelme érdekében a nyári időszakban.
Óvatosnak kell lenni a gyümölcsfogyasztással?

A gyümölcsök a kiegyensúlyozott étrend alapvető részei, hiszen rengeteg vitamint, ásványi anyagot, rostot és antioxidánst tartalmaznak. Azonban sokan nem tudják, hogy a túlzott gyümölcsfogyasztás is járhat kockázatokkal, főként bizonyos egészségi állapotok vagy étrendi célok mellett.
Mikor van szükség pajzsmirigy ultrahangra?

Pajzsmirigy ultrahangra akkor van szükség, ha felmerül a pajzsmirigybetegség gyanúja, vagy ha már ismert pajzsmirigyproblémák követésére, ellenőrzésére van szükség. Milyen esetekben javasolt az ultrahangvizsgálat?