Menü

Kocsis Korinna így tökéletesíti dekoltázsát!

  • Dátum: 2014.05.06., 13:26

A gyönyörű modellnek, Kocsis Korinnának nagyon fontos a tökéletes megjelenés, így tavasszal úgy döntött, hogy dermarollerrel feszesíti és tökéletesíti nyakát és dekoltázsát.

„Azért választottam ezt a kezelést, mert általában a nyak és dekoltázsápolásra valahogy mindig kevesebb időt szánok mint az arcomra"- árulta el Korinna, amit a szépségszakértő is megerősített. „Ennek a területnek teljesen más az élettana, sokkal

kevesebb a faggyúmirigy, így a bőr itt könnyebben elvékonyodik, megereszkedik, vagy éppen sokkal hamarabb megjelennek rajta a ráncok! A dekoltázs nagyon érzékeny terület, így érdemes még időben odafigyelni arra, hogy megfelelően ápoljuk. A legtöbb problémát itt is a  fénykárok jelentik”- mondta Borbély-Szoják Zsanett, a Royal Clinics Orvos-esztétikai Központ szépségápolási szakértője, majd azt is hozzátette, hogy a modellnél elsősorban prevenciós okból végezték el a kezelést. „Enyhe ráncok megjelentek a nyakán, de ezek még nagyon jól kezelhetők ebben az életkorban és minél hamarabb kezdjük el a kezelést, annál hatékonyabban tudjuk megújítani a bőrt és megelőzni az öregedési folyamatokat.  Korinnánál egy nagyon hatékony kombinált kezelést választottunk. Kétféle módon is stimuláltuk a kollagén és elasztin rostokat: egyrészt a  Venus Freeze mélyreható és biztonságos rádiófrekvenciás kezeléssel, másrészt egy speciálisan a nyak és a dekoltázs területét célzó finom dermarolleres megoldással. Mindkét eljárás a szervezet öngyógyító folyamataira hat. A két technika kombinálásával kivételesen erősen termelődnek kollagén és elasztin rostok, melynek végeredménye a feszes bőr.  Mitől más még ez a megoldás? A Venus Freeze különlegessége az, hogy pulzáló mágnesterápiával még tovább erősíti az eredményeket.  A sokezer tűszúrásnyi dermarolleres kezelés során pedig vitaminokat, peptideket is felhasználtunk.”

Tudtad-e?

Nagy különlegessége a pulzáló mágnesterápiának, hogy a hajszálér hálózatot újjáépíti a bőrszövetben. Ez azért fontos, mert szervezetünkben 20 és 30 éves kor között kezd el leépülni a kapilláris hálózat, beszűkülnek a kis kapilláris erek, és a bőrsejtekhez kevesebb tápanyag jut el, ez is oka lehet a bőr öregedésének, ráncosodásának.

Korinna szépségtippjei

„Nagyon élveztem a kezelést! Először elég furcsa érzés, hogy apró tűkkel viszik be a hatóanyagot. A hatásával azonban maximálisan elégedett vagyok, mivel  pár nap után tényleg érezhető és látható volt a különbség. Sokat javult a nyakam, illetve a dekoltázsom feszessége és rugalmassága is. Nálam a napi szépségrutin a következőkből áll:  Rendkívül fontos a megfelelő nappali és éjszakai hidratálókrém kiválasztása és használata , a rendszeres arctisztítás, gondolok itt a tonikra illetve a hetente 2-3 alkalommal történő arcradírozásra.  A bőr állapotát a folyadékbevitel is nagyban befolyásolja, hiszen ahogy a krémekkel külsőleg, úgy a bőséges folyadékbevitellel belülről tudjuk hidratálni a bőrünket. Ezért igyekszem naponta 2-3 liter vizet meginni, hogy ezzel is javítsak a bőröm feszességén.  Mivel végzettségem szerint kozmetikus vagyok, így különösen odafigyelek arra, hogy mindig ápolt legyen a bőröm és  a modellszakmában is elengedhetetlen a tökéletes arcbőr. A megelőzést is nagyon fontosnak tartom, hogy 5-10 év múlva is jó formába legyek!”

Forrás, fotó:
Life PR

Biztonságos nyár: mire figyeljünk strandolás és kirándulás közben?

A nyári szünet a felhőtlen kikapcsolódás, a családi programok és a szabadtéri kalandok időszaka. A strandolás, a kirándulások és a közös élmények azonban csak akkor maradnak igazán emlékezetesek, ha a biztonságra is kellő figyelmet fordítunk. A nagy meleg, az erős napsugárzás vagy egy kisebb figyelmetlenség könnyen kellemetlenséget okozhat.

Befőzésből magok – ki ne dobd

Aki szeret befőzni, az tudja, hogy némi hulladék keletkezik menet közben, többek között a magok, amiket érdemes megtartani.

Év végi ajándékötletek óvónőknek és tanítóknak

Az év vége mindig különleges időszak az óvodákban és az iskolákban. Ilyenkor nemcsak a bizonyítványok, a búcsúzások és a nyári tervek kerülnek előtérbe, hanem a hála kifejezése is. A szülők és a gyerekek gyakran szeretnék valamilyen kedves ajándékkal megköszönni az óvónők, tanítók és pedagógusok egész éves munkáját.

Tudatos gyermektelenség – Amikor egy pár nem vágyik gyermekre

A családalapítás és a gyermekvállalás sokak számára az élet természetes és kívánatos része. A társadalmi elvárások gyakran azt sugallják, hogy a párkapcsolat „következő lépcsőfoka” a gyermek érkezése. Egyre többen vannak azonban olyan párok, akik tudatos döntés alapján nem szeretnének gyermeket vállalni. Ezt a jelenséget nevezzük tudatos gyermektelenségnek.

Repülés terhesen: kockázatok, tippek és tanácsok kismamáknak a biztonságos utazáshoz

A terhesség alatti utazás sok kismama számára felmerülő kérdés, különösen akkor, ha repülővel történő közlekedésről van szó. Bár a modern légiközlekedés alapvetően biztonságos, a várandósság speciális élettani állapota miatt fontos a körültekintés, az orvosi ajánlások figyelembevétele és a megfelelő felkészülés.